Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mine-Ages [Zapowiedz][BUKKIT][FRAKCJE+SURVIVAL+MCMMO][NO-WL][1.2.5][No-Premium][MODY][24/7]


Serip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.gif

 

Serwer survival+frakcje lekkie RPG z modami.

 

Sloty 40-50.

 

Informacje.png

 

Znudził ci się czysty minecraft? Chciałbyś pograć na modach, ale wolisz gre multiplayer z kolegami? Teraz możesz robić jedno i drugie, na naszym serwerze. Jeżeli jesteś pierwszy raz na serwerze lub nie znasz craftingu przedmiotów naciśnij klawisz „G” pokaże Ci się crafting wszystkich itemków. Brak opłat za claima.Po wejściu na serwer dostajesz startowe kamienne narzędzie. Na serwerze są nowe rudy maszyny,zbroje i co najważniejsze bronie. Z zabezpieczeń jedynie claim frakcji więc albo dołącz do kogoś albo załóż sobie własną frakcje. Serwer oferuje użytkownikom dobrze zoptymalizowane pluginy , które dodają więcej przyjemności , utrzymując dobrą zabawę i przyjemność z gry multiplayer. Mamy także udogodnienia dla tych, którzy nie lubią chodzić - a to za sprawą systemu teleportów . A może tylko szukasz nowych znajomości, przyjaciół? Tym nie musisz się martwić – Zapraszamy na TeamSpeak’a który będzie podany niżej .Na serwerze panuje zabawa oraz miła atomosfera podczas grania. Każdy gracz z rangą „Wojownik” wzwyż ma możliwość założenia własnej frakcji, dzięki czemu może zabezpieczyć teren własnej frakcji i wybudować na Nim przykładowo dom, bazę, miasto i tym podobne. Wieśniak może tylko dołączyć do frakcji i używać podstawowych komend typu /spawn,/f home,/msg nick.

 

 

Na serwerze jest zaginione miasto w którym można zrobić wiele trudnych i łatwych zadań. Gdy chcemy zrobić jedno z zadań kilkamy prawy przyciskiem myszy na NPC. Gdy wykonamy zadanie wracamy po nagrodę .W zaginionym mieście ukrywa się człowiek u którego dostajemy specjalne zadanie. Żeby się do niego dostać trzeba minąć pułapki i strażników. Do miasta można się dostać od rangi Palladyn.

 

 

Teleport do zaginionego miasta jest ukryty na mapie a żeby dowiedzieć gdzie się on znajduję musimy udać się do Valdemara u którego będziemy musieli zrobić zadanie lub kilka zadań.Po ich wykonaniu dostaniemy wskazówki jak się dostać do zaginionego miasta.

 

 

Po wejsciu na server masz range:

 

 

 

wiesniak.gif

 

 

Potem możesz zdobywać rangi robiąc zadania.

 

Lista:

 

 

wojownik.gif

 

 

Aby otrzymac range Wojownik nalezy zrobic/zbudowac: Domek(przynajmniej 10x10)/ 5 diamentow,32 zelaza

 

 

 

palladyn.gif

 

 

Aby otrzymac range Palladyn nalezy zdobyc : 5 electronic circuit,8 generatorow

 

 

 

szlachcic.gif

 

 

Aby otrzymac range Szlachcic nalezy zdobyc: 2 energy crystal,3 stacki redstone

 

 

 

rycerz.gif

 

 

Aby zdobyc range Rycerz nalezy zdobyc: 4 Lapotron Crystal, MFE

 

 

 

 

uprawn.gif

 

 

+to co możesz dostać dochodząc do danej rangi

 

 

Wieśniak: /spawn, dochodzenie do frakcji

 

 

 

Od Rangi Wojownik mamy więcej uprawnień ! Całe permissions do factions itp.

 

 

 

Wojownik: /spawn, /sethome, zakladanie frakcji+Wszystko co powinien mieć gracz, z ranga wyżej /\

 

 

Palladyn: /spawn, /sethome, zakladanie frakcji, tpa+Wszystko co powinien mieć gracz, z ranga wyżej /\

 

 

Szlachcic:/spawn, 10 /sethome , zakladanie frakcji, tpa +Wszystko co powinien mieć gracz, z ranga wyżej /\

 

 

Rycerz: /spawn, 10 /sethome , zakladanie frakcji, tpa, nano zbroja(nie naladowana), 10 baterii +Wszystko co powinien mieć gracz, z ranga wyżej /\

 

 

 

Więcej na serwerze ( /warp rangi) !

 

 

team.png

Dokładny team poznasz prae dni przed otwarciem

 

 

 

Planowane mody:

RedPower 2,

BuildCraft 2,

IC 2,

ulepszone solar panele itp.

 

Zapraszamy.png

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Długo bedziemy czekać na serwer?,

I to nie bedzie taki serwer jak miał np. Golima ze sie ciagle wyłaczał ale zajebisty to był serwer :),gdyby nie te offanie.

Opublikowano

Mamy już trochę zrobione ale nie wszystko ;/ Została jeszcze jedna mapa do zbudowania i napisanie z 200 Questów ;]

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Nom kończymy mapę ;] Mamy już trochę Questów ale to za mało :P

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Outi lepiej uwazaj bo bede tutaj gral nie pod nickiem Olej specjalnie dla ciebie :D

Ale prezentacja spoko A jaki team masz ?

Opublikowano

Stara ;]

 

Możesz grać jako Olej :P

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Lepiej nie bo się będe bał że administracja bedzie mi wyjmować itemki i przeszkadzać wiem że tak może być wole nie ryzykować xD

Opublikowano

 

Lepiej nie bo się będe bał że administracja bedzie mi wyjmować itemki i przeszkadzać wiem że tak może być wole nie ryzykować xD

 

Tak nie będzie.

 

Możecie pomoóc co do questów napiście ich kilka a znajdą się na serwerze.

 

Formuła.

 

 

1.imię

2.Opis

3.Tresc Zadania

4.Tresc po zebraniu/wykonaniu czynnosci

5.Tresc po oddaniu questa.

6.Nagrody (Tu podajemy Id oraz nazwe przedmiotu)

 

Prosty przyklad:

 

1.Karol

2.Uparte zombie.

3.Udaj sie na polowanie zombie.Zabij ich 10.Poradzisz sobie ?

4.Udalo ci sie ich zabic !

5.Dziekuje za wykonanie zadania !

6.276 (Diamentowy miecz)

 

Proszę o wysyłanie większej ilości ;]

Questy przyjmuje na tylko na PW

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

jakie mody beda na serwie?

 

Jeszcze nie wiadomo ale na 100% będzie IC2,BuildCraft i redpower

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

@Up Prosiłem o pisanie ich na pw ;/

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

IhaHACX serwer nie padł z naszej winy a z winy ułomnego hostingu. Tym razem serwer będzie stal dłużej.

 

PS: Olej będę cie pilnował bardziej niż na ostatnim serwie. I żadnych ale to żadnych itemów ci nie wzięliśmy. Za samo to kłamstwo miałem ci ochotę dać bana masz szczęście, że outi i siwy mnie powstrzymali. Jak ktos potrafi tylko krytykować to niech robi własny serwer. Nie wiem co złego było w pilnowaniu graczy.

forum_signature.jpg

help.png?1

Opublikowano

Dresik ja wiem, bo jak admin stal kolo cb to jak mozna bylo bugowac no powiedz mi jak.. dlatego te glupie komentarze ze strony olejka...

siwy.jpg

Opublikowano

już grałem na poprzednim servie twoim i bardzo szybko upadł tamten serv

 

teraz planujesz utrzymać dłużej server ? przynajmniej miesiąc ?

 

Wina hostingu ;] Kidyś miałem taki Role-Play i stał sobie ok. 5 miesięcy. Więc proszę nie pisać komentarzy typu: "Twoje serwery szybko upadły"

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

1.imię

2.Opis

3.Tresc Zadania

4.Tresc po zebraniu/wykonaniu czynnosci

5.Tresc po oddaniu questa.

6.Nagrody (Tu podajemy Id oraz nazwe przedmiotu)

 

Prosty przyklad:

 

1.Mietek

2.Zuje Gume

3.Zdobądz dla mnie 30 przetopionej żywicy(ruber)

4.Dziekuje

5.Masz tutaj 3 solary

6.3 Solary (nie znam Id solarow nazwa "solar panel")

Ps. bede edytowal i dodawal nowe questy :P jesli chcesz

Opublikowano

1.imię

2.Opis

3.Tresc Zadania

4.Tresc po zebraniu/wykonaniu czynnosci

5.Tresc po oddaniu questa.

6.Nagrody (Tu podajemy Id oraz nazwe przedmiotu)

 

Prosty przyklad:

 

1.Mietek

2.Zuje Gume

3.Zdobądz dla mnie 30 przetopionej żywicy(ruber)

4.Dziekuje

5.Masz tutaj 3 solary

6.3 Solary (nie znam Id solarow nazwa "solar panel")

Ps. bede edytowal i dodawal nowe questy :P jesli chcesz

 

 

Pisz na PW !

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...